Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Hakkımızda

Relax Mobilya Kimdir?

Relax Mobilya, 1987 yılından günümüze kadar mobilya sektöründe üretim, mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyetler gerçekleştiren bir aile şirketidir. Türkiye'deki tüm yaşam alanlarına dokunmayı hedefleyen Relax Mobilya, sanal mağazası ile her zaman her bütçeye uygun fiyatlarıyla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı amaçlar.

Relax Mobilya'da Güvenliğiniz Kontrol Altında
İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security ve PayTrek Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımını tercih etmiyorsanız sizin için havale seçeneğimiz de mevcut. Dilerseniz siparişlerinizi mağazamızı arayarak da verebilirsiniz.


Neden Relax Mobilya?
Relax Mobilya, tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile ticareti bütünleştirip kusursuz hizmeti odağına almış farklı bir firmadır.

Relax Mobilya, farklı stildeki Mobilya Modellerini fiziksel mağazasında ve internet sitesinde sergileyerek, onları Türkiye’deki ve Avrupa ülkelerindeki tüm tüketicilerin beğenisine sunarak hayalini kurduğunuz evlerle sizleri buluşturuyor.

 
Yükleniyor...