Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Teslimat ve Montaj

Relax Mobilya alışverişlerinde tüm Türkiye'ye ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktadır. Türkiye haritası üzerinde renklerle belirtilmiş il/ilçelere göre ücretsiz nakliye hizmetinden yararlanmak için geçerli kurallar aşağıdaki gibidir.Ücretsiz Nakliye Kuralları,

•  Yeşil Bölge; Bu bölge sınırları içerisinde tüm alışverişlerde nakliye ve montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Mavi Bölge ; Bu bölgede 60.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
Turuncu Bölge ; Bu bölgede 80.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
Kırmızı Bölge Bu bölgede 100.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.

Nakliye Süresi Tüm Ürünler İçin 21 İş Günüdür

Ücretsiz nakliye sınır altında kalan alışverişlerde nakliye ücreti teslimat adresi verilerine göre alışveriş sepeti sayfasında otomatik olarak hesaplanıp, alışveriş tutarınıza yansıtılacaktır.

(*) Montaj hizmeti alınmayan siparişler "bina önü" teslim olarak gönderilmektedir, kata çıkarma ve/veya eve yerleştirme "montaj ücretine" tabidir.

Montaj Ücretli mi?

Relax Mobilya alışverişinizde Yeşil bölge dışında kalan il ve ilçelerde montaj hizmeti ücretli olarak yapılabilmektedir. Montaj ücreti; Ürün tutarı ve bulunduğu bölgeye değişiklik göstermektedir. Ücretler alışveriş sepeti sayfasında otomatik olarak hesaplanır ve sizin onayınızla ücret, alışveriş tutarınıza eklenir. Montaj hizmeti alınmayan siparişler "Bina önü" teslim olarak gönderilmektedir, kata çıkarma ve/veya eve yerleştirme "montaj ücretine" tabidir.

Hemen Teslim Mobilyalarda Nakliye ve Montaj Hizmeti

Hemen Teslim Mobilyalar kategorisinde uygun fiyatlarla sunulan seri sonu ürünler, sadece satışta bulunduğu mağazamızın şehir sınırları içine satış yapılmaktadır. (*) Seri sonu ürünlerde ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti sadece ürünün bulunduğu şehir sınırları içine verilmektedir.

Yükleniyor...