Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Almanyaya Mobilya Gönderimi

İnternet sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Almanya’dan gelen talep doğrultusunda kapınıza kadar teslim ediyoruz.

1999’dan bu yana Türkiye'de hizmet veren Relax Mobilya, online satış sisteminde detaylı görseller, açıklamalar ve fiyatlar ile sunarak, mobilya siparişlerinizi Almanya’nın başta Berlin olmak üzere Köln, Düsseldorf, Frangfurt, Hamburg ve Westfalen şehirlerine alanında uzman Lojistik & Nakliye firmaları ile kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Sizler de yüzlerce ürünümüz arasından dilediğinizi seçerek, tamamen kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen şık, modern ve avantgarde Yemek odası, Yatak Odası, TV Ünitesi ve Koltuk Takımı modellerimiz ile evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Alışveriş

Relax Mobilya her zaman uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunulmaktadır, özellikle tüm kampanyalara ek havale ile yapılan ödemelerde ekstra indirim olanağı sağlamaktayız. Kampanyamız firmamız tarafından belirlenerek, web sitemiz aracılığı ile yayımlanmaktadır. Güncel kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiler web sayfamızda yer almaktadır, ekstra bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Gönderim Ücretleri Ne Kadar?

Almanya’ya yaklaşık gönderim ücreti aşağıda belirtidiği gibidir. (*) Fiyatlar ortalama bir fikir edinmeniz amacıyla verilmektedir, geçerli nakliye fiyatı sipariş edilecek ürünler kesin olarak belli olduğunda, lojistik firmalarından teklif alınarak hesaplanacaktır. (*) Gümrük vergisi, harç, vb. ücretler taşıma fiyatlarının dışında, alıcı tarafından gümrükleme işlemleri sırasında ödenmektedir.

ÜrünOrtalama Fiyat
Yatak Odası Takımı€500
Yemek Odası Takımı€500
Koltuk Takımı€500
Genç Odası Takımı€500
Tam Ev Eşyası (Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı, Genç Odası)€1500
Yükleniyor...