Her Yerdeyiz! Tek Tık,Dünya Çapında Teslimat.
Her Yerdeyiz! Tek Tık,Dünya Çapında Teslimat.

Belçikaya Mobilya Gönderimi

Yurt içinde müşteri memnuniyet oranı ile ödüle layık görülen firmamız, artık Belçika’da yaşayan gurbetçilerimizi de kaliteli ve cazip fiyatlı mobilyalar ile buluşturuyor. Alanında uzman Lojistik firmaları tarafından, ürününüz kapınıza kadar teslim ediliyor.

Tamamen Türkiye üretimli kaliteli şık, modern, klasik ve avantgarde mobilyalardan oluşan ürün yelpazemizden dilediğinizi seçebilir, web sitemiz üzerinde yer alan fiyatlar doğrultusunda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Binlerce mobilya tasarımını bir arada, en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Relax Mobilya online satış sistemimizde ürünlerimize ait, tüm detaylar yer alamaktadır. Yurtdışı siparişlerinde de web sayfamız üzerinden sunulan kampanyalar vb. Aynen geçerlidir. Üstelik nakit (Havale ile) alışverişlerde her zaman daha avantajlı fiyatları Relax Mobilyada bulacaksınız.

Gönderilerinizin takipçisiyiz!

Siparişinizin üretim sürecinden kapınıza teslim edilene kadar ki süre zarfında her adımı takip ederek, bilgilendirme sağlıyoruz. Sigortalı olarak gönderimler yapıyoruz ve ürünlerinizin kusursuz bir şekilde size teslim edilmesini sağlıyoruz. Türkiye'den Belçika'ya mobilya sipariş ve teslimatlarında 20 yıllık tevrübesi ile Relax Mobilya hep yanınızda.

Gönderim Ücretleri Ne Kadar?

Belçika teslimatı için öngörülen yaklaşlık gönderim maliyeti aşağıda belirtilmiştir. (*) Fiyatlar ortalama bir fikir edinmeniz amacıyla verilmektedir, geçerli nakliye fiyatı sipariş edilecek ürünler kesin olarak belli olduğunda, lojistik firmalarından alınan tekliflerle hesaplanacaktır. (*) Gümrük vergisi, harç, vb. ücretler alıcıya aittir.

ÜrünOrtalama Fiyat
Yatak Odası Takımı€500
Yemek Odası Takımı€500
Koltuk Takımı€500
Genç Odası Takımı€500
Tam Ev Eşyası (Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı, Genç Odası)€1500
Yükleniyor...