Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Hollandaya Mobilya Gönderimi

Tamamen Türkiye’de üretilmiş mobilya, koltuk ve aksesuarları evinizin rahatlığında Hollanda’dan sipariş verebilirsiniz. Nerede olursanız olun, Relax kalitesindeki mobilyalar kapınıza kadar teslim ediliyor. Her tarz ve bütçeye uygun mobilyalarımızdan dilediğinizi seçerek, evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

20 Yıllık bir tecrübe ile birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmiş her tarz ve tasarıma uygun yüzlerce Yemek Odası Takımları, Yatak Odası Takımları, TV Üniteleri, Çocuk ve Genç Odası Takımları ve Koltuk Takımlarını web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

(*)Relax Mobilya alışverişlerinizde tüm kampanyalarda ek olarak nakit (havale ile) alışverişlerde her zaman ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Gönderilerinizin takipçisiyiz!

Siparişinizin üretim sürecinden kapınıza teslim edilene kadar ki süre zarfında her adımı takip ederek, bilgilendirme sağlıyoruz. Sigortalı olarak gönderimler yapıyoruz ve ürünlerinizin kusursuz bir şekilde size teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gönderim Ücretleri Ne Kadar?

Hollanda’ya yaklaşık gönderim maliyeti aşağıdaki tabloda belirtildiği gibidir.. (*) Fiyatlar ortalama bir fikir edinmeniz amacıyla verilmektedir, geçerli nakliye fiyatı sipariş edilecek ürünler kesin olarak belli olduğunda, lojistik firmalarından alınan tekliflerle hesaplanacaktır. (*) Gümrük vergisi, harç, vb. ücretler alıcıya aittir.

ÜrünOrtalama Fiyat
Yatak Odası Takımı€500
Yemek Odası Takımı€500
Koltuk Takımı€500
Genç Odası Takımı€500
Tam Ev Eşyası (Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı, Genç Odası)€1500
Yükleniyor...