Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Yurtdışı Mobilya Teslimatı


 

Relax Mobilya ürünlerini artık dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden gelen parakende veya toptan sipariş taleplerinden 20 yıllık tecrübe ile mobilyalarınız sigortalı olarak bi’ tıkla kapınızda.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Online alışveriş sistemimiz üzerinden inceleyip beğendiğiniz ürünleri, aynı fiyat ve şartlar altında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl oluyor?

Yurtdışı mobilya siparişlerinde taşıma ücreti hesaplaması satın alınan ürünlerin paketli toplam ölçü ve ağırlığı hesaplanarak tarafımızda yapılmaktadır. Birden fazla lojistik firmasından fiyat alıyor ve size sunuyoruz, kabul etmeniz durumunda süreç başlıyor. (*) Dilerseniz kendi nakliye organizasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Böyle durumlarda İstanbul içerisinde herhangi bir noktaya ürünlerin ücretsiz teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Not: Gümrük vergileri ülkere göre değişiklik göstermektedir, vergi, harç, vb. Ödemeler alıcıya aittir.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin stok & üretim durumlarına göre ortalama teslim süresi 45-65 gün arasında değişmektedir. Özel üretim siparişlerde, detayların netleşmesi ile müşteri temsilcilerimiz size kesin bilgiler verecektir.

Avrupa genelinde teslimat imkanlarımız olsada genellikle aşağıdaki ülkere yoğun olarak mobilya teslimatı yapmaktayız.

Yükleniyor...