Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Avangard Dekorasyon Ne Demek?

Tarih: 19.08.2022 10:03
Avangard Dekorasyon Ne Demek?
Bu yazımızda cesur dekorasyon tarzlarından biri olan Avangard Dekorasyon konusuna değineceğiz. Haydi gelin, Avangard Dekorasyon konusunda kafanızdaki soru işaretlerini cevaplayalım.

Avangard Nedir?

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz kelimelerden biri de avangard kelimesi. Öyle ki hem ev dekorasyonunda hem de moda dünyasında avangard tarzı oldukça popülerdir. Peki bu Avangard Stil Nedir? Kelime anlamı “öncü birlik” olan avangard kavramı hem modada hem de dekorasyon dünyasında ezber bozan ve sıra dışı bir akımdır. Avangard stilde sıra dışılık ve yenilikçi olmak ön plandadır. Buna göre eşya seçimleri yapılır ve bu sayede normalin dışında bir konsept sunulur. 
 

Avangard Ev Dekorasyonu Nasıl Olur?

Dekorasyon konusunda en çok merak edilen stillerden biri olan avangard tarzı evlerde de oldukça popüler bir hal almıştır. Öyle ki ev dekorasyonunda Avangard Mobilya modelleri gibi tercihler yapabilir ve bir anda evinizi bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. Avangard mobilyalar genellikle daha kaba duran ve ağır koltuklardan oluşur. Böylelikle ev dekorasyonunda ilk göze çarpan şey bu mobilyalar olmaktadır. Böyle bir tarza sahip bir ev tasarlamak istiyorsanız öncelikle mobilyalarınızı alıp ardından eşyaları bu mobilyalar çerçevesinde almalısınız. Yoksa alan sıkıntısı yaşayabilirsiniz. 
 

Avangard Salon Takımı Nedir?

Avangard salonlar için genellikle Avangard Koltuk Takımları öne çıkar. Çünkü bu koltuk takımları çoğunlukla salonunuzun star parçasıdır. Geniş ve ağır olan bu koltuk takımları salonunuza bambaşka bir hava katacaktır. Avangard dekorasyon trendi klasik anlayıştan çok uzaktadır. Farklı normların farklı bir şekilde sunulması ile oluşturulan bu salon takımları oldukça lüks bir dekorasyon anlayışı ortaya çıkarmaktadır. Yani avangard demek aslında kısa zenginlik gösteren görkemli bir stildir.
 

Avangard Yemek Odası Nasıl Olur?

Avangard dekorasyon tarzının en güzel özelliklerinden biri de sınırlarının olmamasıdır. Bu yüzden tamamıyla hayal gücünüzü kullanma fırsatı sağlar sizlere. Fakat tabi ki bu sınırsızlığında bazı kötü yanları vardır. Aslında avangard için yapılan en büyük hatalardan biri de budur. Bu hata ise bu karmaşanın yanlış kullanılması ve yorucu bir şekilde yorumlanması olmaktadır. Bu noktada salonunuzda Avangard Yemek Odası düşünüyorsanız bu yemek takımını salonunuzla uyum içerisinde tutmalısınız. Görkemli bir koltuk takımınız var ise yemek masanızı daha sakin tutmalısınız. 
 

Avangard Yatak Odası Nasıl Olur?

Son dönemlerde avangard konsepti en çok görülen alanlardan biri Avangard Yatak Odaları olmaktadır. Bu konseptte yine gösterişli yatak başlıkları ve gardıroplar mevcuttur. Eğer böyle bir yatak odası hayal ediyorsanız açık renkli dolaplar ve yatak başlıkları seçmekte fayda var. Çünkü avangard takımlar oldukça geniş ve görkemli olduğundan odanızı olduğundan küçük gösterebilir. 
 

Avangard Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olur?

Avangard tasarımlar genellikle salon ve yatak odalarında daha çok kullanılan tarzlardan biridir. Fakat son dönemlerde mutfaklarda da avangard tasarımlara dair esintiler görmekteyiz. Buna göre Avangard Mutfak Dekorasyonu yaldızlı açık renkli dolaplardan oluşmaktadır. Daha çok geniş alanlarda daha gösterişli gözüken bu dekorasyon fikrini öncelikle bir araştırmakta fayda var. Fakat yine de evinizin dekorasyonunda avangard konsepti kullanmaya kesin verdiyseniz bu noktada uygun fiyatlı mağaza arayışlarınız başlayacak demektir. Bu noktada yardımcınız Relax Mobilya olmaktadır. Relax Mobilya sizlere farklı tarzları sunmaktadır. Bünyesinde avangard tasarımlara da sahip olan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece hem fiyatları görebilir hem de avangard tasarımları inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

 
Yükleniyor...