Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat

Dekorasyonda Teddy Koltuk Alarmı!

Tarih: 18.11.2022 09:59
Dekorasyonda Teddy Koltuk Alarmı!
Son zamanlarda popüler olan Teddy Koltuk Takımları hakkında neler biliyorsunuz?

Teddy Kumaş Nedir?

Son zamanlarda tasarım ve dekorasyon alanında birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Bu yeniliklerden biri de özellikle mobilyalardaki kumaş konusunda olmuştur. Kumaş yapıları son dönemde daha pratik ve daha kolay silinebilen özellikte olmaları ile de oldukça fazla gündemdedir. Bunlardan biri de Teddy Kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. Teddy Kumaş genel olarak İskandinav tarz dediğimiz ve sadeliğin ön planda olduğu ev dekorasyonundan biridir. Bu yüzden de evini bu şekilde dekore etmiş kişilerin daha çok kullandığı ve bildiği kumaş türlerinden de biridir. Teddy kumaşın yapısı daha çok pelüşe benzer fakat daha çok pelüşün tıraşlanmış halidir diyebiliriz. Bu noktada pelüş, daha yüksek tüylü bir kadife türlerinden biri olarak bilinmektedir. Pelüşün yüksekliği minimum 1 mm'den birkaç cm’ye kadar değişebilir. Bu kumaş türünün pelüşten ve kadifeden ayrılmasının en büyük sebeplerinden biri de bu tür kumaşlarda tüylerin daha ince olmasıdır. Aynı zamanda teddy kumaşın pelüş kumaşa göre tüyleri daha yumuşak ve daha kabarık bir durumdadır. 
 

Teddy Koltuk Modelleri

Teddy Koltuk Modelleri son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kumaşın yapısı gereği çok modern gözükmesidir. Çoğu kişi bu yüzden de evinde bu tarz mobilyalara yer vermek ister. Ev için en önemli şeylerden biri de mobilyalardır. Mobilya ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Bunun içinde Teddy Koltuk modellerine bir göz atabilirsiniz. Teddy koltuk modelleri genellikle açık renkleri ile evinizde kısa sürede uyumlu bir düzene sokar. Bunu yaparken de güncel ve modern gözükür. Genel olarak bu tarz mobilyalarda renkler daha sakin ve dengelidir. Evde boğucu bir hava olmaz. Dekorasyonda ise ahşap detaylardan ve yeşil renkli bitkilerden yararlanılır. Bu sayede evde daha dingin bir hava yaratılır. 
 

Teddy Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Teddy Koltuk Temizliği aslında en merak edilen şeylerden biridir. Çünkü genellikle açık renkli olduklarından dolayı temizlik konusu kişiler için oldukça hassastır. Bu noktada teddy koltuk kumaşların yapısı ve temizliği en önemli şeylerden biridir. Bu noktada teddy kumaş oldukça pratik temizlenmesi ile oldukça ideal bir tercih olacaktır. Lekelenme gibi durumlarda tabi ki de kumaş temizleyicilerden yardım alabilirsiniz fakat anında yapacağınız müdahalelerle de çok kısa sürede lekelerden kurtulabilirsiniz. Zaten yapısı gereği de çok leke tutmaz bir yapıya sahiptir. Bu yüzden eğer böyle bir isteğiniz var ise mantıklı bir tercih olacaktır. Eğer çok sıkıntılı bir leke var ise bu noktada sizler leke ile uğraşmamalısınız. Bu noktada profesyonel bir yardım almak en önemli şeylerden biridir.
 

Teddy Koltuk Fiyatları Nedir?

Son dönemde oldukça popüler olan teddy koltuklar tabii ki de piyasada fiyat artışları ile de dikkat çekmektedir. Teddy Koltuk Fiyatları diğer koltuklara oranla biraz daha fazla olabilir. Fakat kullanışlı yapıları ile teddy koltuklar bu fiyatları hak etmektedir. Bu noktada piyasada iyi koltuklara sahip olmak için güvenilir markalardan alışveriş yapmak çok önemlidir. Bu sayede koltuk konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bu noktada yardımcınız Relax Mobilya’dır. Relax Mobilya, koltuk konusunda öncü bir markadır. Sizler de koltuk alışverişlerinizde gönül rahatlığı ile Relax Mobilyayı tercih edebilirsiniz. Teddy koltuk konusunda da Relax Mobilya açık renk seçeneği ile sizlere en uygun fiyatlı alternatifi sunar. Bu sayede sizler de bu popüler olan koltuk takımını ekonomik olarak alabilir ve onu evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
 
Yükleniyor...